Oferujemy szeroki zakres usług w obszarze automatyki przemysłowej.

W ramach naszej oferty projektujemy i wykonujemy układy automatyki w oparciu o sterowniki PLC / HMI. W naszych projektach stosujemy głównie sterowniki firm Siemens i Unitronics.

W zależności od typu użytego w projekcie sterownika piszemy oprogramowanie w języku tzw. drabinkowym lub SCL. W projektach zależnie od potrzeb wykorzystujemy sterowniki ze zintegrowanym wyświetlaczem i klawiaturą jak też stosujemy niezależne panele HMI.

System SCADA w oparciu o SIMATIC WinCC

Projektujemy i wykonujemy systemy akwizycji danych, monitorowania i sterowania procesami przemysłowymi SCADA w oparciu o SIMATIC WinCC firmy Siemens..

Regulator wykonany w oparciu o sterownik Vision
Regulator wykonany w oparciu o sterownik Vision

Zaprojektowane układy automatyki wykonujemy we własnym zakresie. W przypadku wykonywania większych szaf sterowniczych zlecamy ich wykonanie współpracującymi z nami firmom specjalizującym się w tym zakresie.

Przetwornik parametrów elektrycznych
Przetwornik parametrów elektrycznych typu PECA

W naszych projektach wykorzystujemy przetworniki parametrów elektrycznych ( głównie firmy Ardetem ) połączone np. Profibusem ze sterownikiem PLC. Pozwala to kontrolować różnego typu procesy i sterować nimi. Przykładem takich rozwiązań są np. regulatory mocy biernej zakładów.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o przesłanie zapytania. Postaramy się w krótkim czasie z Państwem skontaktować i przedstawić naszą ofertę rozwiązania Państwa potrzeb w zakresie automatyki.

Zapraszamy do współpracy.