Firma Micromat działa w Polsce już od 1988 roku. Jej właścicielem jest absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Gdańskiej – Leszek Kozik. Zdobyta w czasie studiów wiedza oraz niezbędne umiejętności przyczyniły się do niezwykle szybkiego rozwoju przedsiębiorstwa w branży.

Od samego początku istnienia firma zajmuje się elektrycznością, a w szczególności automatyką przemysłową, tworzeniem różnego rodzaju oprogramowań, projektowaniem i produkcją urządzeń mikroprocesorowych, a także pomiarami instalacji elektrycznej. Bardzo duży obszar naszej działalności zajmują sterowniki PLC znanych i renomowanych producentów, takich jak Siemens czy Unitronics.

Sterowniki PLC stanowią ważny obszar naszej działalności

Postaw na sprawdzone rozwiązania

W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych maszyn, urządzeń, narzędzi i podzespołów, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Zajmujemy się przede wszystkim układami wzbudzenia generatorów oraz regulatorami mocy biernej zakładów. Podejmujemy współpracę z firmami działającymi w obszarze energetycznym oferując im podwykonawstwo w tworzeniu układów sterowania i oprogramowania. Oprócz tego przeprowadzamy usługi związane z serwisem oraz utrzymaniem ruchu.

W ostatnim czasie oferta naszej firmy została wzbogacona o odbiory i badania instalacji elektrycznych. Kładziemy duży nacisk na to, aby wykonywane przez nas usługi były realizowane w możliwie najbardziej dokładny i fachowy sposób. Dysponujemy kadrą niezwykle doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy są w stanie sprostać nawet niestandardowym realizacjom. Wszystko to powoduje, że na przestrzeni ostatnich lat zaufało nam bardzo wiele firm i przedsiębiorstw potrzebujących wsparcia w obszarze elektryki.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych usług dla swoich potrzeb. Gdańsk jest miastem, gdzie w ostatnim czasie przeprowadziliśmy wiele realizacji. Pozwoliło nam to na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży.