Oferujemy wykonywanie instalacji elektrycznych dla przemysłu a także dla budownictwa mieszkalnego w mieszkaniach oraz domach jednorodzinnych.

W naszej ofercie znajduje się wykonawstwo nowych instalacji elektrycznych jak również ich modernizacje ( np. wymiana starych instalacji często aluminiowych na nowe spełniające aktualne przepisy bezpieczeństwa ).

Wykonujemy instalacje elektryczne i systemy automatyki dla przemysłu ale równocześnie przyjmujemy mniejsze zlecenia na przykład na wykonawstwo instalacji w domach jednorodzinnych, mieszkaniach.

Przyjmujemy zlecenia jako podwykonawca przy większych inwestycjach.

W ramach prac modernizacyjnych systemów automatyki proponujemy wymianę aparatury sterującej i aktualizację oprogramowania w układach sterowania.

Proponujemy zastępowanie starych elementów układów automatyki ( paneli ) na nowe zaprojektowane zgodnie z istniejącą funkcjonalnością np. układy mikroprocesorowe. Takie rozwiązanie pozwala często uniknąć dużych kosztów związanych z konieczną wymianą całego systemu sterowania. Należy pamiętać o starzeniu się podzespołów ( np. kondensatory elektrolityczne itp. ) i dlatego należy je modernizować po upływie czasu wskazanego przez producenta podzespołów. Dokładniejszą ofertę możemy przedstawić po otrzymaniu zapytania od klienta.

Zachęcamy do wysłania zapytania ofertowego abyśmy mogli przedstawić szczegóły, podać koszty i termin możliwej realizacji.

Zapraszamy do współpracy.