Oferujemy wykonywanie instalacji elektrycznych dla przemysłu a także dla budownictwa mieszkalnego w mieszkaniach oraz domach jednorodzinnych.

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na realizowanie profesjonalnych usług instalacyjnych. W ramach prowadzonych działań zajmujemy się wykonywaniem i modernizacją instalacji elektrycznych. Na co dzień korzystamy z nowoczesnych sprzętów i narzędzi, które powodują, że prowadzone realizacje są wykonywane w bardzo sprawny oraz bezpieczny sposób. Dodatkowo kadra doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać nawet niestandardowym oczekiwaniom naszych Klientów.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Swoje działania prowadzimy zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i w budynkach przemysłowych oraz handlowych. Daje nam to pewność, że każda z osób będzie usatysfakcjonowana z prowadzonych realizacji. Wszelkie czynności wykonujemy w myśl obowiązujących przepisów oraz standardów. Wszystkie przewody oraz kable prowadzimy zgodnie z ustaloną wcześniej trasą. Układane kable są uporządkowane, co zwiększa bezpieczeństwo całej instalacji, a dodatkowo zapewnia możliwość szybkiego przeprowadzenia prac serwisowych. W swojej pracy korzystamy z szyn montażowych, które umożliwiają w sposób czytelny i estetyczny łączyć poszczególne obwody.

Wypracowane na przestrzeni ostatnich lat techniki pozwoliły na opracowanie jednego schematu układania instalacji elektrycznej. Dzięki temu jesteśmy w stanie bardzo mocno skrócić czas wykonywania realizacji.

Na co dzień korzystamy ze sprzętów i akcesoriów dostarczanych przez znanych i renomowanych wytwórców. Skrzynki elektryczne, wyłączniki instalacyjne, ograniczniki przepięć – jakość tych komponentów ma decydujący wpływ na sprawność oraz bezpieczeństwo działania całej instalacji elektrycznej.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem sprawności działania, jak i jakości wykonania.

Zapraszamy do współpracy.